Obsługa Klienta

 

GODZINY OTWARCIA

pon. - pt. 8.00 - 16.00

TELEFON
Telefon: 58 881 31 01

ADRES
TF Bank AB (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Al. Grunwaldzka 103A

80-244 Gdańsk

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty, lub chesz żebyśmy to my skontaktowali się z Tobą skorzystaj z formularza zgłoszenia znajdującego się poniżej.

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Jeśli chcesz szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, sprawdź czy odpowiedź na Twoje pytanie nie znajduje się w zakładce Pytania i odpowiedzi.

Uwaga! Ze względu na tajemnicę bankową, nie odpowiadamy na wiadomości zawierające informacje o klientach za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiadamy tylko na ogólne pytania. W razie indywidualnych pytań o kredyt, prosimy o kontakt telefoniczny.

Loading...

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, w pierwszej kolejności skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić niejasności jeśli się takie pojawiły.

Jeśli pomimo kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, nadal chcesz złożyć reklamację - złóż ją pisemnie na adres korespondencyjny Banku. Jeśli nie będziemy w stanie w pełni odpowiedzieć na Twoją reklamację w przeciągu 30 dni, poinformujemy Cię w tym terminie o statusie rozpatrywania złożonej reklamacji.

Powiadomienie o zmianie adresu

W przypadku zmiany adresu prosimy o bezzwłoczne poinformowanie Banku. Można skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta lub skorzystać z poniższgo formularza zmiany adresu.

Formularz zmiany adresu

 

Wzór Formularza o proporcjonalny zwrot prowizji

W przypadku spłaty kredytu przed terminem wynikającym z harmonogramu spłaty, klient ma prawo do częściowego zwrotu prowizji banku. Dla ułatwienia TF Bank przygotował formularz, który usprawni proces zwroty kwoty wynikający z wcześniejszej spłaty.

Formularz do zwrotu częściowej prowizji

 

Wzór oświadczenia o odstąpienia od umowy kredytu

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od Umowy kredytu o zakup Towaru

Wzór oświadczenia odstąpienia od umowy kredytu

 

Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu

Aby otrzymać kredyt wystarczy przedstawić dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów.

Formularz zaświadczenia o wynagrodzeniu

TF Bank, jako odpowiedzialny przedsiębiorca i administrator danych osobowych dba o zabezpieczenie uzasadnionego interesu oraz praw klientów w zakresie ochrony danych osobowych i ich przetwarzania.

OŚWIADCZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH